Yetenek Sizsiniz 2013-2014 5. Sezon

Yetenek Sizsiniz - 2013-2014 5. Sezon Başlıyor
Yetenek Sizsiniz Türkiye programının 5. sezonu olan 2013-2014 sezonu 14 Eylül 2013 Cumartesi gecesi saat 20:00'da Star TV'de yayına başlıyor.
2.2/5 (Toplam 448 oy)

Devamı İçin Tıklayınız


illuzyonist.com 5 Yaşında

illuzyonist.com 5 Yaşında
Merhaba değerli illüzyonistler ve illüzyon meraklıları,
19 Nisan 2008 tarihinde yayına başlayan illuzyonist.com aralıksız olarak devam eden yayınında bugün itibari ile 5. yaşına basmış bulunmakta.
2.3/5 (Toplam 447 oy)

Devamı İçin Tıklayınız


illuzyonist.com - İllüzyon Fırsatları

İllüzypn FırsatlarıDeğerli İllüzyonistler ve İllüzyon Meraklıları,
2008 yılından beri aralıksız olarak yayın hayatına devam eden illuzyonist.com bu ay 5. yaşına basıyor. 5. yaşında illuzyonist.com'da sizlerin de çok hoşuna gideceğini düşündüğümüz bazı yenilikler yer alacak. Bu yeniliklerin birincisi olan İllüzyon Fırsatları Köşesini bugün yayına alıyoruz.İllüzyon Başlangıç Seti

illüzyon'a başlangıç malzemelerini içeren bir illüzyon malzemesi seti. İllüzyon'a ilk defa başlamayı düşünüyorsanız veya etrafınızda illüzyon'a başlamasını istediğinizi birileri varsa tam onlara göre bir sihirbazlık seti.
İllüzyon Başlangıç Seti fırsat detayları ve set içerisinde yer alan oyunların videolarını izlemek için buraya tıklayınız.
Orta Seviye İllüzyon Seti

Orta Seviye İllüzyon Seti, illüzyon'a daha önce başlamış belirli malzemeleri var olan fakat repertuarına yeni oyunlar eklemek isteyenler için ideal bir sihirbazlık setidir.
Orta Seviye İllüzyon Seti fırsat detayları ve set içerisinde yer alan oyunların videolarını izlemek için buraya tıklayınız.
Mentalizm İllüzyon Seti

Mentalizm İllüzyon Seti, illüzyon'a daha önce başlamış ama çoğunlukla mentalizm gösterilerine merak salmış veya kendini mentalizm konusunda geliştirmeyi düşünen kişiler için ideal bir mentalizm sihirbazlık setidir.
Mentalizm İllüzyon Seti fırsat detayları ve set içerisinde yer alan oyunların videolarını izlemek için buraya tıklayınız.


2.1/5 (Toplam 247 oy)

Devamı İçin Tıklayınız


 


En Büyük Show - Show TV


15 Eylül'de Show TV'de yayın başlayacağı belirtilen En Büyük Show adlı yeni televizyon programı içerisinde fragmanına göre ünlü fransız kanalı TV5MONDE'da yer alan illüzyon şovlarına benzer gösterilerin yer alacağı gözüküyor. Yazının devamında  tanıtım fragmanını izleyebilirsiniz.

1.8/5 (Toplam 232 oy)

Devamı İçin Tıklayınız


illuzyonist.com 4. Yaşında

illuzyonist.com 4 Yaşında
19 Nisan 2008 tarihinde yayına başlamasından itibaren kesintisiz olarak yayınına devam eden illuzyonist.com  bugün itibari ile 4. yaşına basmış bulunmakta.2.1/5 (Toplam 220 oy)

Devamı İçin Tıklayınız


Sahne Gençlerin 2

Türk illüzyonunun ve Türk illüzyonistlerin gençlere tanitilmasi, bilgilerin aktarilmasi, ornek olmasi ve genclere illüzyon hakkında yol gosterici olmasi amaciyla Turkiyenin Illüzyonistler Dernegi Uyeleri ile illüzyona gonul vermis genc illüzyonist arkadaslarimizi bulusturmak acisindan onem tasiyan ve Illüzyonistler Dernegi'nde 2. kez yapilacak olan "SAHNE GENÇLERIN 2" adli etkinlikte tum illüzyonist arkadaslarimizi ve genç kardeslerimizi Illüzyonistler dernegi sahnesine davet ediyoruz.


2.0/5 (Toplam 219 oy)

Devamı İçin Tıklayınız


 


illuzyonist.com 3 Yaşında

illuzyonist.com 3 Yaşında
19 Nisan 2008 tarihinde yayına başlamasından itibaren kesintisiz olarak yayınına devam eden illuzyonist.com  bugün  itibari ile 3 yaşına basmış bulunmakta.2.0/5 (Toplam 230 oy)

Devamı İçin Tıklayınız


Sahne Gençlerin

Sevgili illüzyonistler ve genç illüzyonist arkadaşlarımız,

Türk illüzyonunun ve Türk illüzyonistlerin genclere tanitilmasi, bilgilerin aktarilmasi, ornek olmasi ve genclere illüzyon hakkinda yol gosterici olmasi amaciyla Türkiyenin Illüzyonistler Dernegi Uyeleri ile illüzyona gonül vermis genc illüzyonist arkadaslarimizi bulusturmak acisindan onem tasiyan ve Illüzyonistler Dernegi'nde ilk kez yapilacak olan "SAHNE GENCLERIN" adli etkinlikte tum illüzyonist arkadaslarimizi ve genç kardeslerimizi Illüzyonistler dernegi sahnesine davet ediyoruz.

2.2/5 (Toplam 211 oy)

Devamı İçin TıklayınızBu sayfa 0.0238 saniyede gösterime hazirlanmistir!
Su an sitede 3 ziyaretci bulunmakta.