illuzyonist.com 2 Yaşında

illuzyonist.com 2 Yaşında
19 Nisan 2008 tarihinde yayına başlamasından itibaren kesintisiz olarak yayınına devam eden illuzyonist.com  bugün  itibari ile 2 yaşına basmış bulunmakta.2.1/5 (Toplam 140 oy)

Devamı İçin Tıklayınız


Richard Hatch - Cups and Balls

Richard Hatch: Cups and Balls
Dünyanın en eski illüzyon oyunlarından biri olarak bilinen 3 Top 3 Kupa orjinal adı ile Cups and Balls oyununun Richard Hatch tarafından sunulan versiyonunun hoşunuza gideceğini düşünüyorum. İyi eğlenceler...
2.3/5 (Toplam 139 oy)

Devamı İçin Tıklayınız


2. İllüzyonistler Buluşması 21 Şubat


Değerli İllüzyonistler ve İllüzyonseverler, ülkemize hizmet etmekte olan derneğimiz, 2. İllüzyonistler Buluşmasını sizler ile paylaşmak istiyor.
2.5/5 (Toplam 144 oy)

Devamı İçin Tıklayınız


 


İllüzyonistler Derneği Sahnesi Açılıyor

İllüzyonistler Derneği
İllüzyonistler Derneği Yeni merkezine Taşındı. 25 yıldır ülkesine hizmet etmekten gurur duyan illüzyonistler Derneği Sahnesini tüm illüzyon severler ile paylaşmak istiyor.1.9/5 (Toplam 119 oy)

Devamı İçin Tıklayınız


Guy Bavli - Mentalizm Konferansı

Guy Bavli
Dünyaca ünlü mentalist ve sihirbaz Guy Bavli, mentalizm konferansı ve söyleşisi için ilk kez İstanbul'da Türk sihirbaz ve mentalistlerle buluşuyor. Guy Bavli'nin , çok ender verdiği "lecture"ını dinlemek ve ustanın sırlarını paylaşmak için tek fırsat. Guy Bavli , yılda sadece bir veya iki kez gerçekleştirdiği "lecture"ını bu yıl sadece İstanbul'da gerçekleştirecek.1.9/5 (Toplam 117 oy)

Devamı İçin Tıklayınız


illuzyonist.com 1 Yaşında

illuzyonist.com 1 Yaşında
Evet değerli illüzyonistler ve illüzyon meraklıları bugün itibari ile illuzyonist.com 1. yaşına basmış bulunuyor. 1 sene önce 19 Nisan 2008 tarihinda yayına başlayan illuzyonist.com'da şimdiye kadar birçok değişiklik yaşandı. İsterseniz bu değişikliklere bir göz atalım;
1.9/5 (Toplam 108 oy)

Devamı İçin Tıklayınız


 


İllüzyonistler Buluşması

İllüzyonistler BuluşmasıDeğerli illüzyonseverler ve Ring 367, Ring 368 üyeleri. Derneğimizin 2009 yılı etkinlikleri içinde yer alan, ''Geçmişten Günümüze'' İllüzyonistler Buluşması etkinlikleri 2 ayrı günde yapılacaktır.

Etkinliklerimiz ücretsiz olup katılımınızı saygılarımızla rica ederiz.


1.9/5 (Toplam 117 oy)

Devamı İçin Tıklayınız


İlkay Tercan - Aşkım Sihrimdir

İlkay TercanKartların Efendisi İlkay Tercan, iki perde olarak sergileyeceği “AŞKIM SİHRİMDİR” adlı eğlenceli gösterisiyle heyecan, gizem ve aşk dolu bir dünyanın kapısını aralayacak...


2.0/5 (Toplam 112 oy)

Devamı İçin TıklayınızBu sayfa 0.0140 saniyede gösterime hazirlanmistir!
Su an sitede 3 ziyaretci bulunmakta.