Lee Alex-Magic Dreams-Sihirli Düşler

Lee Alex Magic Dreams
Sihir Dünyasının “Düşler Prensi” Lee Alex, “Sihir Umuttur” kampanyasını tanıtmak ve  Türk seyircisini rüyalarıyla tanıştırmak için Türkiye’de.


İllüzyonu, müzik, dans, teatral efekt gibi öğelerle birleştirerek sunduğu özgün tarzı ile ün kazanan sanatçı 2 yıldır hazırlıklarını sürdürdüğü yeni gösterisi “Magic Dreams-Sihirli Düşler” isimli gösterisi ile seyircisinin karşısına çıkıyor.

2.1/5 (Toplam 115 oy)

Devamı İçin Tıklayınız


Sihirbaz Kubi ve Arkadaşları Gösterisi

Sihirbaz Kubi ve ArkadaşlarıÇocuk ve Yetişkinler İçin İnteraktif Sihir Gösterisi
Dünyaca ünlü illüzyon sanatçısı Kubilay QB Tunçer ailelerin birlikte izleyebileceği neşeli ve heyecan verici bu gösterisini Las Vegas’tan sonra İstanbul seyircileriyle buluşturuyor.

2.1/5 (Toplam 116 oy)

Devamı İçin Tıklayınız


illuzyonist.com 6. Ayını Tamamladı

illuzyonist.com 6. Ayını DoldurduEvet değerli illüzyon meraklıları ve illüzyonistler, illuzyonist.com açılalı tam tamına 6 ay oldu. Yayına başladığı 19 Nisan 2008 tarihinden itibaren sizlerin katkısı ile büyük bir hızla gelişerek birçok değişiklik yaşandı. Şimdi isterseniz bu değişikliklere göz atalım;


2.1/5 (Toplam 126 oy)

Devamı İçin Tıklayınız


 


Prof. Metin And Vefat Etti

Metin AndYazar, araştırmacı, bilim adamı Metin And, 81 yaşında Ankara’da vefat etti. Tiyatro, gösteri sanatları ve illüzyon alanında dünyaca ünlü çalışmalara sahip olan Prof. Metin And'ın Türk illüzyon dünyasında da önemli bir yeri bulunmaktadır. Çeşitli konulardaki eserlerinin yanında bir de illüzyon ile ilgili "Magic In Istanbul" adlı İngilizce kitabı bulunmakta.

Aşağıdan Prof. Metin And ile ilgili birkaç haber ve makaleye ulaşabilirsiniz.

Tüm yakınlarının ve tanıyanların başı sağolsun.


2.1/5 (Toplam 124 oy)

Devamı İçin Tıklayınız


İllüzyon Buluşması

Bildiğiniz gibi 12 Temmuz 2008 Günü, Balkan Komedi İllüzyon şampiyonu Sevgili Cengiz Özyurt'u kaybettik. Tıpkı her sanatçının arzulayacağı gibi sahnede ruhunu teslim eden Cengiz Özyurt için, İllüzyonist Kardeşleri bir anma etkinliği düzenliyorlar: Etkinlik OBA Dinlenme Tesisleri, Güzelbahçe- İzmir'de; 22,23 ve 24 Ağustos 2008 de yapılacak.


2.1/5 (Toplam 121 oy)

Devamı İçin Tıklayınız


Sihirbaz Tunçer'den Geller yorumu

Kubilay TunçerSihirbaz Kubilay Tunçer, doğaüstü güçleri olduğu iddia edilen ve 'Fenomen' programında 'düşünce gücüyle' metalleri eğebilen Uri Geller'i hem yalanladı hem de düelloya davet etti: "Yaptığı kaşık bükme numaraları doğaüstü güçlerle değil, el çabukluğu ile... Yani illüzyon. Eğer gerçekten düşünce okuyabiliyorsa gelsin kitaplığımdaki 10 bin YTL'lik çeki bulsun. Eğer noter huzurunda bulabilirse o çeki ona vereceğim!"

1.9/5 (Toplam 114 oy)

Devamı İçin Tıklayınız


 


Uri mentalist değil illüzyonist

Uri GellerNe Uri’ymiş ama... Bir taraftan bakıldığında dünyanın en özel insanlarından birisi
[MEHMET GÜLER-VATAN GAZETESİ-BİZİM EKRAN]Metalleri eğiyor, madenleri buluyor, dünyanın en önemli adamlarına, kurumlarına konferanslar veriyor. Ayşe Arman da ropörtajında uzun uzun Uri’nin yeteneklerini anlattı. Kabul ediyorum, beni biraz da kolay kolay hiçbir şeye ikna olmayan Arman’ın Uri’ye hayran kalması yanılttı.


2.0/5 (Toplam 113 oy)

Devamı İçin Tıklayınız


Radikal Gazetesi Haber - Uri Geller

Uri GellerYetmişli yıllarda kendini uzaylılardan yardım gören insanüstü biri olarak tanıtan Uri Geller, yıllar sonra Türkiye'de ortaya çıktı. Modası geçmiş numaralarla deprem yorgunu halkı uyutan 'kaşık düşmanı' Geller, illüzyonist olmadığını söylüyor..

70'li yıllarda yaptığı numaralarla tüm dünyayı ayağa kaldıran Geller, İstanbul'da davetli olduğu bir panelde, medyanın da yoğun ilgisiyle eski günlerini anımsattı. Canlı yayında çay kaşığı büküp, Ali Kırca'yı bile şaşkınlığa uğrattı.

2.1/5 (Toplam 117 oy)

Devamı İçin TıklayınızBu sayfa 0.0204 saniyede gösterime hazirlanmistir!
Su an sitede 1 ziyaretci bulunmakta.