Sihirbazlık ve Komedi Şovu

Sihirbazlık ve Komedi Şovu
3 kişilik bir ekibin aynı zamanda ödül almış oldukları oldukça eğlenceli bir sihirbazlık ve komedi şovu. Aşağıda bu şovdan alıntıları izleyebilirsiniz.


2.2/5 (Toplam 89 oy)

Devamı İçin Tıklayınız


Steve Martin Magic

Steve Martin - Komedi Sihirbazlığı
Ünlü komedyen Steve Martin'in kendine "The Great Flydini" adı vererek gerçekleştirdiği oldukça komik bir sihirbazlık gösterisi.2.1/5 (Toplam 95 oy)

Devamı İçin Tıklayınız


BBC - History of Magic Close-Up Magic

BBC - History of Magic Close Up Magic
Aşağıda BBC kanalının hazırlamış olduğu History of Magic serisinin Close-Up(Masabaşı) illüzyon gösterileri ile ilgili birbirinden güzel videolarını izleyebilirsiniz. İyi Seyirler...2.1/5 (Toplam 93 oy)

Devamı İçin Tıklayınız


 


Merlini Claudio - Kart Hareketleri

Merlini Claudio - Kart Hareketleri
Merlini Claudio adlı illüzyonistin Extreme Card Manipulation adı verdiği iskambil kartları ile yaptığı oldukça ilginç hareketlerden oluşan bir video.


2.1/5 (Toplam 98 oy)

Devamı İçin Tıklayınız


Komedi Sihirbazlığı

Komedi Sihirbazlığı
İki komedyenin bir televizyon kanalında sergilemiş olduğu çok eğlenceli bir komedi sihirbazlığı. Hoşunuza gideceğini düşünüyorum. İyi Eğlenceler...


2.2/5 (Toplam 96 oy)

Devamı İçin Tıklayınız


Ricky Jay - İskambil Kartları

Ricky Jay
Amerikalı hem sinema oyuncusu hemde illüzyonist olan Rick Jay'in özellikle iskambil kartları ile birçok gösterisi bulunuyor. Aşağıda bu gösterilen bazılarının videolarını izleyebilirsiniz. İyi Seyirler...

2.2/5 (Toplam 94 oy)

Devamı İçin Tıklayınız


 


Florian Zimmer - Grafiti Manipülasyon

Florian Zimmer - Grafiti
Florian Zimmer adlı illüzyonistin TV5 kanalında yayınlanmış olan Grafiti temalı ödül almış bir manipülasyon gösterisi. Hem top hemde kart manipülasyonunu içeren güzel bir gösteri. İyi Seyirler...2.0/5 (Toplam 94 oy)

Devamı İçin Tıklayınız


Oğuz Engin - Manipülasyon Gösterisi

Oğuz Engin - Manipülasyon GösterisiAlmanyada yaşayan Oğuz Engin adlı illüzyonistin TV5 kanalında sergilemiş olduğu bir manipülasyon gösterisi. Bence arkaplanda çalan Gipsy King'in parçaları ile müthiş bir uyum içerisinde gerçekleşen ve bol bol alkışı hak eden bir gösteri. İyi Seyirler...


2.2/5 (Toplam 103 oy)

Devamı İçin TıklayınızBu sayfa 0.0466 saniyede gösterime hazirlanmistir!
Su an sitede 1 ziyaretci bulunmakta.