David Roth - Para Manipülasyonları

David RothDavid Roth 1952 yılında New York'ta doğmuştur.Şu anda çağımızın yaşayan en iyi masabaşı para manipülasyoncularından biridir. J .B.Bobo, T.Nelson Downs, Dai Vernon gibi üstadların tekniklerinden başka, kendiside teknikler ve oyunlar geliştirmiştir. Günümüzdede halen çeşitli yerlerde lecture'lar vermekte, ilgili insanlara tekniklerini öğretmektedir. Aşağıda bazı videolarını izleyebilirsiniz.

2.7/5 (Toplam 124 oy)

Devamı İçin Tıklayınız


Penn & Teller İllüzyon Şovları

Penn & TellerPenn ve Teller adındaki Las Vegas ve televizyonlarda sıradışı şovlar yapan, İllüzyon gösterilerine kendi tarzını yansıtmış, kendi sunumlarıyla insanları eleştiren ikilinin isimleri Amerika'da Laurel ve Hardy gibi anılmaya başlanmıştır. Aynı zamanda bazı büyük illüzyon oyunlarının sırlarını açıkladıkları için illüzyonistler tarafından oldukça tepki almışlardır. Aşağıdaki videolardan bu ilginç ikilinin çeşitli şovlarını izleyebilirsiniz.


2.2/5 (Toplam 115 oy)

Devamı İçin Tıklayınız


Barry & Stuart İllüzyon Gösterileri

Barry and Stuart
Barry Jones ve Stuart MacLeod adındaki iki illüzyonist İngilterede genelde komedi sihirbazlığı üzerine gösteriler gerçekleştiriyorlar. Sıradışı ve birbirinden ilginç şovlarıyla ünlü bu iki illüzyonistin gösterilerinden bazılarını aşağıdaki videolardan izleyebilirsiniz.


2.2/5 (Toplam 123 oy)

Devamı İçin Tıklayınız


 


İplerle Yapılan İllüzyon Oyunları

İllüzyonistlerin en çok kullandığı malzemelerden biride iplerdir. Aşağıda iplerle yapılan değişik illüzyon gösterileri izleyebilirsiniz.

2.2/5 (Toplam 107 oy)

Devamı İçin Tıklayınız


Max - Komedi Sihirbazlığı

Max adlı komedi sihirbazlığı yapan bir illüzyonistin oldukça eğlenceli bir sahne gösterisi, beğeneceğinizi düşünüyorum. İyi Seyirler...

2.6/5 (Toplam 109 oy)

Devamı İçin Tıklayınız


Magic Dave - Ördek Oyunu

İngilterede Got Talent adlı yarışmada Magic Dave adını kullanan illüzyonist, bir oyunda karşılaşılabilecek en kötü durumlardan birini yaşayan bir illüzyonisti canlandırıyor. İzleyince daha iyi anlayacaksınız, oldukça komik bir durum.

2.2/5 (Toplam 105 oy)

Devamı İçin Tıklayınız


 


ELI - En Genç Şampiyon İllüzyonist

En genç şampiyon olan illüzyonist ünvanına sahip ELI adlı genç illüzyonist 18 aylık iken sihirbazlık yapmaya başlamış, 3 yaşına geldiğinde ise illüzyonist olan babası Andrew Martin ile sahne şovlarına çıkmaya başlamış. İlk ödülünü 2002 yılında 6 yaşında iken alan bu yetenekli illüzyonistin videosunu keyifle izleyebilirsiniz.

2.2/5 (Toplam 97 oy)

Devamı İçin Tıklayınız


Sonic - Taylandlı İllüzyonist

Taylandlı Sonic adlı illüzyonistin bazı sahne ve street magic gösterileri.


2.0/5 (Toplam 98 oy)

Devamı İçin TıklayınızBu sayfa 0.0282 saniyede gösterime hazirlanmistir!
Su an sitede 2 ziyaretci bulunmakta.