Kibrit Oyunları ve Açıklamaları

Kibrit Oyunları ve AçıklamalarıHeryerde kolaylıkla temin edebileceğiniz bir malzeme olan kibritler ile yapabileceğiniz birçok illüzyon numarası bulabilirsiniz. Aşağıda 3 tane oldukça eğlenceli kibrit oyununu ve nasıl yapıldıklarını göreceksiniz.2.2/5 (Toplam 157 oy)

Devamı İçin Tıklayınız


Kaşık Bükme Oyunları

Mentalizm illüzyonları
Kaşık eğmek, hep popüler bir mentalizm numarası oldu. Beyin gücüyle kaşık bükebildiğini göstermenin pek çok yolu vardır. Çok konuşulan bu oyun için yazının devamında ilginç 2 farklı yöntem göreceksiniz.

2.3/5 (Toplam 187 oy)

Devamı İçin Tıklayınız


XCM - Öğretici Başlangıç Hareketleri

XCM Başlangıç Hareketleri (Öğretici)İskambil kartlarıyla yapılan manipülasyonlara örnek, öğretici bir video. Extreme kart manipülatörü De-vo'nun kendisinin öğrettiği bu değerli videonun illüzyon severlere faydası olacağından eminim. Bol pratik gerektiren bu tarz manipülasyonları gerçekleştirebilmek için sizinde aynı şekilde düzenli bir çalışma uygulamanız gerekmekte. 


2.2/5 (Toplam 169 oy)

Devamı İçin Tıklayınız


 


Katlanan Zar Yapımı

Katlanan Zar Yapımı
Bu yazı ile istediğiniz sayıda kendi katlanan zarınızı yapabilir ve birçok oyunda kullanabilirsiniz. Örneğin bir defter arasına yerleştirip defteri açtığınızda ortaya birçok zar çıkmasını sağlayabilirsiniz. Kendi zarınızı yapabilmeniz için öncelikle yazının devamındaki pdf dosyasını indirin.2.2/5 (Toplam 111 oy)

Devamı İçin Tıklayınız


Şaşırtan Madeni Para Oyunu

Şaşırtan Madeni Para OyunuEn çok kullanılan günlük objelerden biri olan madeni para ile yapılan bu oyunun kendisi küçük gözüksede, izleyenlerde oldukça güzel bir etki bırakıyor. Masanın üzerinde bulunan para, eliniz ile yaptığınız ufak bir hareket ile ortadan kaybolur. Şimdi gelelelim oyunun açıklamasına;


2.5/5 (Toplam 132 oy)

Devamı İçin Tıklayınız


Teller Talks

Teller TalksPenn & Teller Shows adlı gösterilerden hatırlayacağınız ikiliden Teller adlı illüzyonistin 2007 yılında Las Vegas'da "Magic of Consciousness" adlı sempozyumda para manipülasyonu ile ilgili vermiş olduğu lecture'dan bir kesit. Dikkatlice anlatılanları dinlerseniz birçok ipucu yakayabilirsiniz. İyi seyirler.

2.5/5 (Toplam 115 oy)

Devamı İçin Tıklayınız


 


Yer Değiştiren Yüzük ve Açıklaması

Yer Değiştiren Yüzük ve Açıklaması
El çabukluğuna ve bolca pratik yapmaya dayanan, her zaman her yerde insanları şaşırtabileceğiniz, etkisi tamamen sizin becerinize kalmış mükemmel bir oyun. İhtiyacınız olan tek şey kendinize ait ya da seyirciden temin edebileceğiniz bir yüzüktür.


2.7/5 (Toplam 122 oy)

Devamı İçin Tıklayınız


Para Çevirme Teknikleri

Para Çevirme Teknikleri
Bir önceki Top Çevirme Hareketleri adlı yazıdan sonra şimdide bu yazıda yine manipülasyon oyunlarında işinize yarayabilecek, para manipülasyonları sırasında kullanabileceğiniz ve parmaklarınızı çalıştırmanızı sağlayacak teknikler bulunuyor.


2.3/5 (Toplam 131 oy)

Devamı İçin TıklayınızBu sayfa 0.0221 saniyede gösterime hazirlanmistir!
Su an sitede 2 ziyaretci bulunmakta.