Top Çevirme Hareketleri

Top Çevirme Hareketleri
Manipülasyon oyunları tamamen el becerisine dayalı olduğu için eğer bu tarz oyunlara ilgi duyuyorsanız ve özellikle top manipülasyonları ile ilgileniyorsanız sürekli toplarla pratik yapıp kendinizi geliştirmelisiniz. Aşağıda toplarla yapılabilecek çevirme hareketlerini görebilirsiniz.2.4/5 (Toplam 114 oy)

Devamı İçin Tıklayınız


Yer Değiştiren Para ve Açıklaması

Yer Değiştiren Para Oyunu ve AçıklamasıBu oyunda illüzyonist elinin içine koyduğu parayı sadece elini okşayarak bir anda paranın avucunun içinden geçip elinin üstüne çıkmasını sağlıyor. Video izlendiğinde daha net anlaşılacağından eminim. İyi Seyirler...

2.2/5 (Toplam 136 oy)

Devamı İçin Tıklayınız


Kağıt Arasında Kaybolan Para

Kağıt Arasında Kaybolan Paraİllüzyonist elinde bulunan kağıt parçasının arasına madeni parayı yerleştirir. Kağıdı birkaç kez katladıktan sonra son kez paranın gerçekten orada olduğunu seyirciye kontrol ettirir. Ardından sihirli bastonu ile yaptığı ufak bir hareketle para kağıdın arasından kaybolur.


Şimdi gelelim bu oyunun açıklamasına;


2.5/5 (Toplam 116 oy)

Devamı İçin Tıklayınız


 


İğneden Geçen İp Oyunu

İğneden Geçen İp Oyunu
İllüzyonist öncelikle elinde bulunan ipi parmağına dolar. Ardından ip ile iğne deliğini temsil eden ufak bir halka oluşturur. Sihirli bir hareket ile ipin diğer ucunu bu ufak halkadan tek seferde geçirir.

Şimdi gelelim bu oyunun açıklamasına;2.2/5 (Toplam 105 oy)

Devamı İçin Tıklayınız


Patlamayan Balon ve Açıklaması

Patlamayan Balon
Sihirbaz sahneye bir balon ile gelir. Diğer elinde bulunan sivri uçlu iğneyi balona batırır ve ilginç bir şekilde balon patlamaz. Ardından sihirbaz iğneyi balondan çıkartıp oyunlarına devam eder. Şimdi gelelim bu oyunun nasıl yapıldığına;


2.6/5 (Toplam 121 oy)

Devamı İçin Tıklayınız


Dengede Duran Akrobat Bardaklar

Dengede Duran Akrobat Bardaklarİllüzyonist masada bulunan çay bardaklarını aralarına bir iskambil kartı koyarak dengelemeye çalışır. Ellerini bardaklardan çektiği anda bardaklar aralarında dikine pozisyonda bulunan iskambil kartı ile sihirli bir şekilde dengede kalırlar.


2.2/5 (Toplam 110 oy)

Devamı İçin Tıklayınız


 


Manyetik Kibrit Oyunu ve Açıklaması

Manyetik KibritBu oyunda illüzyonist madeni para üzerine yerleştirilmiş bir kibritin üstünü cam barkdak ile kapatır. Dışarıdan hiçbir şekilde erişim olmadığı kanıtlandıktan sonra bardağın etrafında bir kalem dolaştırır. Sihirli bir şekilde kibrit kalemin gittiği yöne doğru dönmeye başlar.

Bu oyunun açıklamasına gelirsek;

2.4/5 (Toplam 127 oy)

Devamı İçin Tıklayınız


Sihirli Kartlar Oyunu ve Açıklaması

Sihirli KartlarYazının devamında bu illüzyonun 2 farklı versiyonunu bulabilirsiniz.

Bu illüzyon oyununda illüzyonist seyircisine yanyana duran 2 kart gösterir. Bu kartlardan biri diğerinden daha büyük gözükür. Yerleri değiştirildiğinde ise sihirli bir şekilde bu sefer büyük gözüken küçük, küçük gözüken kart ise büyük gözükmeye başlar. 


2.1/5 (Toplam 103 oy)

Devamı İçin TıklayınızBu sayfa 0.0315 saniyede gösterime hazirlanmistir!
Su an sitede 6 ziyaretci bulunmakta.