Yükselip Açılan Sakız Kutusu

Sakız KutusuGerçekten bu oyunun insanlar üzerinde yaptığı etki muhteşemdir sizde kolayca bu oyunu hazırlayabilir ve dostlarınızı heyecanlandırabilirsiniz.Sihirbaz eline aldığı bir sakız kutusunu önce sözleri ile havaya kaldırır ardından içindeki sakızların sihirli bir şekilde dışarı çıkmasını sağlar.

Şimdi gelelim nasıl yapıldığına;


2.2/5 (Toplam 99 oy)

Devamı İçin Tıklayınız


Kaşık Bükme Numarası ve Açıklanışı

Kaşık Bükme21. Yüzyılın en gözde numaralarından biri olan ve şu anda Türkiye'nin gündemine oturmuş meşhur kaşık bükme numarasının açıklanışı,sizde dilediğinizde dostlarınıza yapıp onları şaşırtabilirsiniz. Tabi ki kaşık bükme oyununun birden fazla yöntemi var ve herkes farklı teknikler ile gerçekleştiriyor.

Aşağıda bu oyun için iki farklı yöntem göreceksiniz.

2.3/5 (Toplam 169 oy)

Devamı İçin Tıklayınız


Bardaktan Geçen Para ve Açıklaması

Tüm illüzyon severlerin ilgisini çekeceğini düşündüğüm bu oyun, belirli süre çalışmayla düzgün şekilde oynanırsa, gerçekten insanları şaşırtır.
İllüzyonist imzalattığı bir bozuk parayı bardağın tabanına vurarak içine geçmesini sağlar. Oyunun açıklaması aşağıdaki videodaki gibidir.

2.1/5 (Toplam 100 oy)

Devamı İçin Tıklayınız


 


Kart Hareketleri - Card Flourishes

İskambil Kartları"Playing Card Flourishes" Türkçesi ile kart hareketleri diyebileceğimiz dünyada birçok illüzyonist tarafından kullanılan teknikler vardır. Bu teknikler daha çok iskambil kartlarınızı keserken ve karıştırırken görsel olarak daha güzel gözükmesini sağlar. Eğer size kart oyunlarından hoşlanıyorsanız ve kendinizi biraz daha geliştirmek istiyorsanız bu teknikler işinize yarayabilir. 


Bazı teknikler basit olarak gözüksede uzun süreler boyunca çalışmanız ve tekrarlamanız gerekebilir.

2.3/5 (Toplam 106 oy)

Devamı İçin Tıklayınız


Lastik Oyunu ve Açıklaması

Lastik OyunuLastik Oyunu

Bu oyunda illüzyonist bir paket lastiğini iki parmağına geçirir. Ardından ikinci paket lastiğini kullanarak parmaklarını kilitler. İllüzyonistin parmağını şıklatması ile lastik diğer iki parmağa geçer.2.4/5 (Toplam 111 oy)

Devamı İçin TıklayınızBu sayfa 0.0277 saniyede gösterime hazirlanmistir!
Su an sitede 2 ziyaretci bulunmakta.