Sık Sorular Sorular

1-) Neden İlluzyonist.com açıldı ?

İlluzyonist.com daha önce Türkiye içerisinde bu tarz bir amaca yönelik, profesyonelce hazırlanmış bir içerik platformunun bulunmaması dolayısı ile ortaya çıkmış bir projedir.

2-) İlluzyonist.com ne zaman açıldı ?

İlluzyonist.com fikir olarak 2007 yılında ortaya çıkmış bir projedir. Fakat 2008'in mart ayında çalışmalara başlanıp yaklaşık 1 aylık tasarım ve programlanma sürecinin ardından Nisan 2008'de resmi olarak açılmıştır.

3-) İllüzyonist.com hazırlanırken hangi altyapı kullanıldı ? , hazır bir blog sistemi üzerine mi kuruldu ?

İlluzyonist.com Php ve MySql tabanlı bir altyapı üzerine hazır bir script kullanılmadan tamamen özel olarak oluşturuldu.

4-) İllüzyonist.com'un herhangi bir blog veya forum'dan farkı nedir ?

İlluzyonist.com bir forum,mesaj panosu veya standart bir blog değildir. Genel olarak bir blog görünümünde ve işlevinde olup, illüzyon ile ilgili içeriğin site üyeleri tarafından oluşturulduğu, ziyaretçilerin kişisel görüşlerini belirtebildikleri, kategorilere özgü bilgiler verebildikleri bir platformdur.

5-) İlluzyonist.com ekibi kimlerden oluşuyor? Yani içeriği kim hazırlıyor ?

İlluzyonist.com ekibi tamamen gönüllü illüzyonist ve illüzyon meraklıları tarafından oluşturulduğu için içeriğe katkıda bulunan tüm üyeler bu ekip içerisinde yer almaktadır.

6-) Alan adı seçilirken neden illuzyonist.com kullanıldı ?

İllüzyonistler ile ilgili ve illüzyon içerikli bir platforma en uygun gelebilecek adreslerden biri olduğu için illuzyonist.com kullanıldı.
Ayrıca illuzyonist.net adresindende siteye ulaşabilirsiniz.

7-) İllüzyonist.com fikri kime ait ?

İlluzyonist.com fikri bana yani Doruk Molo'ya ait. :)
Tabi ki proje tasarım ve test aşamasında hiç bir desteğini esirgemeyen Sihirevi üyelerine ve bana destek olanlara ayrıca teşekkür etmem gerekir.


Merak ettiğiniz başka sorularınız olursa doruk@illuzyonist.com adresinden bana ulaşabilirsiniz.
Yada İletişim Formunu Kullanarak sorularınız sorabilirsiniz.

İlluzyonist.com


Bu sayfa 0.0114 saniyede gösterime hazirlanmistir!
Su an sitede 3 ziyaretci bulunmakta.