Çoğalan Toplar - Multiplying Balls


Çoğalan Toplar-Multiplying BallsÇoğalan Toplar Multiplying Balls illüzyon oyunlarının klasiklerinden biridir. Birçok illüzyonist tarafından farklı sunumlarını görebilirsiniz. Ama genel olarak özetlersek elinizde bulunan bir top ufak bir hareket ile iki adet ardından üç ve bu şekilde çoğalarak devam ederler.Yada aynı şekilde ufak bir hareket ile birden toplar azalmaya başlar. Çoğalan Toplar
Piyasada birçok markanın çeşitli metaryallerden yapılmış versiyonlarını bulabilirsiniz. Ahşap, plastik, metal, golf topu desenli, bilardo topu şeklinde olanlar, renkli taşlarla süslenmiş olanlar gibi birçok çeşit vardır.

Temel olarak aynı prensibe sahip olsalarda gösteriden gösteriye farklılık gösterebilirler.Çoğalan Toplar-Multiplying BallsEn iyi manipülasyon oyunlarından birisidir. Bol pratik ve el becerisi gerektirdiğinden dolayı belli bir süre çalışılmadan gerçekleştirilemeyecek oyunlar arasındadır.

Bu oyunu Türkiye'de Sihirevi'nden yurtdışında ise online illüzyon malzemesi satan birçok yerden edinebilirisiniz.Güzel bir çoğalan toplar sunumu:Başka güzel bir sunum daha:
Haber

2.1/5 (Toplam 210 oy)


 


Bu ürüne "Bende Var" diyen üyelerimiz

Yorumlar

esneklik isteyen bir oyun.biraz pratik yapınca etkileyici olacağına inanıyorum
Sunumu güzel olursa çok etkileyici bir oyun olabilir.
bence mükemmel bir oyun ama calışmak lazım ;)

ögretici videolari olabilirse cok güzel bir oyun
eğer oyunu iyi sergilerseniz alkışlara boğulabilirsiniz tabi biraz heyecan ve görsel katmak lazım

acaba bu topları nereden temin edebilirim ben?
Yorum Yazabilmek Için Lütfen Giris Yapiniz
Bu sayfa 0.0223 saniyede gösterime hazirlanmistir!
Su an sitede 1 ziyaretci bulunmakta.