Sünger Toplar - Sponge Balls

Sünger ToplarSünger Toplar(Sponge Balls) illüzyonistlerin en çok kullandığı malzemelerden biridir. Piyasada birçok çeşidini bulabileceğiniz bu sünger toplar ile birbirinden farklı ve güzel masabaşı(closeup) illüzyon numaralarını sergileyebilirsiniz.Çeşitli boyutlarda, şekillerde ve renklerde bulunabilir. Yanınızda herzaman taşıyabileceğiniz ve en etkili close up oyunlarını sergileyebileceğiniz bir malzemedir.

Sünger Toplar
Marka olarak piyasada birçok çeşidi olmasına rağmen "Magic by Gosh" adlı firmanın sünger topları en kaliteli çeşitlerden biri. En küçük boyu olan 1 inch, orta boy olarak 1.5 inch ve büyük boy olarak 2 inch boylarını tercih edebilirsiniz. Tabiki başka marka ve boyutlardada temin edebilirsiniz, ama en çok tercih edilenler genellikle bu boyutlar.


İllüzyonistlerin sünger toplar ile sergilediği oyunlarda genelde kırmızı renkli sünger topları tercih ettiklerini görsenizde birçok farklı renklerde çeşitleride piyasada bulunmakta.

Sünger Toplar
Aynı zamanda sadece top şeklinde değil, sünger topun sünger küpe dönüşmesi şeklinde oyunlarda kullanılan küp çeşitleride bulunmakta. Ayrıca şovlarınızın daha etkili olması için kullanabileceğiniz tavşan veya başka hayvan çeşitlerinde hazırlanmış özel süngerlerde vardır."Sünger Top Rutinleri"nde genellikle asıl yapılan ve önemli olan iş manipülasyon olduğu için bu oyunları gerçekleştirebilmeniz için bol pratik yapıp çalışmanız gerekmektedir. Birçok illüzyonist farklı rutinler ile bu gösterileri sergilemektedir. Onları izleyip sizde kendinize özgü bir rutin geliştirebilirsiniz.

Videolar kategorisindeki Sünger Top Rutinleri başlıklı yazıdan çeşitli sunumları izleyebilirsiniz.

Bu sünger toplardan temin etmek için Türkiyeden Sihirevi, yurtdışından ise Ellusionist,Penguin Magic gibi illüzyon malzemesi satan mağazalardan bulabilirsiniz.


Haber

2.1/5 (Toplam 222 oy)


 


Bu ürüne "Bende Var" diyen üyelerimiz

Yorumlar


HERKESİN RAHATLIKLA YAPABİLECEGİ BİR OYUN TÜM MERAKLILARA TAVSİYE EDERİM.
Gerçekten güzel bir manipülasyon oyunu.Herkese Tavsiye ederim...
Mutlaka her illüzyonistin cebinde her zaman olan ve en çok sevilen oyundur.
gerçekten çok güzel bir oyun ve çok kolay
Herkesin dediği gibi, sürekli kullanılmasalarda, yanınızda bir set bulundurmanız her zaman iyidir, ne zaman ne şekilde kullanacağınız belli olmaz.
Ben genelde manipülasyon gösterilerine çıktığım zaman tek renk kullanmıyorum.Kırmızı, Yeşil , Turuncu vb renkleride var eğer değişik renklerde sünger toplar kullanırsanız etki daha büyük olacaktır.
bu numaralar nasıl yapılıo

herkesin kolaylıkla yapabileceği bir oyun bu toplarla kendinizde bir oyun bulabilirsiniz
Bugün edidndim ancak gerçekten güzel numaralar yapabilmekteyim.Acemilerin başlayabileceği oyunlardan biri.Aynı zamanda sizin el çabukluğu antremanınız gibi bir oyun.Bu oyunu her sergilediğinizde el çabukluğunuz da gelişir.Bu topları edinebilmek de hiç zor değil.
Evet.Yeni başlayanlar için gayet güzel ve kolay bir oyun.
Yorum Yazabilmek Için Lütfen Giris Yapiniz
Bu sayfa 0.0205 saniyede gösterime hazirlanmistir!
Su an sitede 2 ziyaretci bulunmakta.