İllüzyon Dergileri

İllüzyon DergileriDiğer ilgi alanlarına yönelik olduğu gibi dünyada illüzyonistlere ve illüzyon meraklılarına da yönelik süreli yayınlar, illüzyon dergileri bulunuyor. Bazıları sadece illüzyonistlerin yer aldığı topluluklara özel yayınlar olsa da bir kaç tanesi tek başına satılan veya abone olunabilen şekilde yayınlanmakta.İllüzyon DergileriThe Linking Ring
The Linking Ring adlı dergi IBM(International Brotherhood of Magicians) adlı illüzyonistler topluluğunun üyelerine her ay ulaştırılan ve 1922'den beri yayınlanan bir dergidir. 23*15 cm boyutlarında, her sayısında ortalama 160 sayfa bulunan bu dergide illüzyon dünyasından haberler, yeni oyun/kitap/dvd tanıtımları, illüzyon konulu reklamlar bulabilirsiniz. Dergiye sahip olabilmeniz için IBM üyesi olmanız gerekmektedir. İngilizce olarak yayınlanmaktadır.


Linking Ring ve IBM hakkında daha detaylı bilgiyi http://www.magician.org/portal/ sayfasından alabilirsiniz.


İllüzyon DergileriGenii

Genii - The Conjurors Magazine 1936'dan beri yayınlanmakta olan bağımsız illüzyon dergilerinden biridir. Her ay yayınlanan bu dergide ortalama 120 sayfa içerisinde illüzyon ürünlerinin değerlendirmeleri, haberler ve oyun açıklamaları bulabilirsiniz. İngilizce olarak yayınlanmaktadır. Yıllık abonelik ücreti Türkiye için ekonomik transfer seçeneği ile $77'dır.
Abonelik ve daha detaylı bilgi için http://www.geniimagazine.com/ adresine bakabilirsiniz.

İllüzyon DergileriMagic Magazine
Magic Magazine 1991'den beri yayınlanmakta olan 2005 yılında en çok satılan illüzyon dergisi olarak Guiness Rekorları arasında yer alan illüzyon konulu dergilerden birisidir. Her ay yayınlanan bu dergide ortalama 116 sayfa bulunmaktadır. İçerisinde illüzyon konulu haberler, tanıtımlar, röportajlar ve illüzyon konulu makaleler bulabilirsiniz. İngilizce olarak yayınlanmaktadır. Yıllık abonelik ücreti Türkiye için ekonomik transfer seçeneği ile $89'dır.


Abonelik ve daha detaylı bilgi için http://www.magicmagazine.com/ adresine bakabilirsiniz.

İllüzyon DergileriMUM
MUM (Magic Unity Might) adlı dergi SAM(The Society of American Magicians) adlı illüzyonistler topluğunun üyelerine özel yayınladığı bir illüzyon dergisidir. Her ay yayınlanan bu dergide ortalama 100 sayfa içerisinde illüzyon dünyasından haberler, makaleler ve tanıtımlar bulabilirsiniz.

MUM ve SAM hakkında daha detaylı bilgi için adresine http://www.magicsam.com/ bakabilirsiniz.

İllüzyon DergileriMagicseen
Magicseen 2005'den beri İngilterede hazırlanan ve Avrupadaki illüzyon meraklılarını hedef alan bir illüzyon dergisidir. Avrupa'nın 1 numaralı illüzyon dergisi olarak kendilerini tanımlamaktadırlar. Yılda 6 sayı şeklinde İngilizce olarak yayınlanmaktadır. Yıllık abonelik ücreti Türkiye için ekonomik transfer seçeneği ile £46'dur.
Abonelik ve daha detaylı bilgi için http://www.magicseen.co.uk/ adresine bakabilirsiniz.Not: Bildiğiniz başka illüzyon konulu süreli yayınlar varsa gönderdiğiniz takdirde bu başlık altında yayınlayabiliriz.


Haber

2.3/5 (Toplam 218 oy)


 


Bu ürüne "Bende Var" diyen üyelerimiz

Yorumlar

Yorum Yazabilmek Için Lütfen Giris Yapiniz
Bu sayfa 0.0114 saniyede gösterime hazirlanmistir!
Su an sitede 1 ziyaretci bulunmakta.