MENTAL AKIL OKUMA NUMARASI

Çok güzel ve basit bir mental illüzyon numarası olmasıyla beraber, etkisi gerçekten çok büyük. İllüzyonist bir zarf içerisinden çıkarttığı 3 karttan birisini seyircinin seçmesini ister ve seçtiği kartı daha önceden tahmin ettiğini ilginç bir şekilde açıklar.

İhtiyacınız olan malzemeler bir zarf,bir kalem ve iskambil kartları. Videoda anlatılanları kısaca özetlersek yapmanız gereken sinek papazın arkasına çarpı işareti,zarfın arkasına karo 5 seçtiniz şeklinde bir yazı ve zarfın içerisinde ikinci bir maça 9 kartı.Seyirciniz gösterdiğiniz 3 kart arasından hangi kartı seçerse şovunuzun sonunu ona göre değiştirip o kartı daha önce seçeceğini bildiğiniz havasını yaratmalısınız.Bu oyunun etkisi olmasındaki en büyük nedenlerden biriside oyunu yapmadan önce ne yapacağınızı söylememenizdir. Aşağıdaki video'da yapmanız gerekenler ayrıntılı bir biçimde anlatılmaktadır.


Yorumlar

 1. Avatar
  Doruk Molo 14-05-2008 15:21

  Bencede mental illüzyon numaraları ile ilgilenenler için çok kolay bir şekilde uygulayabilecekleri ve insanlar üzerinde güzel etki bırakan bir oyun. Bugün arkadaşlarım üzerinde test ettim, sonuç gerçekten çok güzeldi. :)

 2. Avatar
  Halil Yusul 30-09-2008 12:48

  bu ingizlizce konuşuyo bu oyunun sırrını türkçe açıklarmısınız lütfen gerçekten güzel bir oyun bende yapmak istiyorum ama anlamadım yaa???

 3. Avatar
  Şener Yiğiter 27-06-2009 20:28

  şimdi bak oyun şu şekil zarfın arkasına karo beşliyi seçtiğiniz için teşekkürler papazın arkasına çarpı işareti. dokuzlununda başka bir kopyasını zarfın içine at.şimdi seyirciye bu üç kartdan birisini seçmesini söyle eğer seyirci dokuzluyu seçerse zarfın içindeki dokuzluyu göster.karo beşlisini seçerse zarfın arkasına yazdığın yazıyı göster.papazı seçerse arkasındaki çarpı işaretini göster ve deki bu kartı seçeceğini biliyordum önceden çarpı işareti atmıştım