Kullanım Sözleşmesi ve Üyelik Koşulları

1-) Üyelik sırasında gerçek ad ve soyadınızı belirtmek zorundasınız aksi takdirde üyeliğiniz kabul edilmeyecektir.

2-) Site içerisinde isim karışıklığı veya anlaşmazlıklar yaşanmaması için nick/takma ad kullanımı yoktur.

3-) Site içerisindeki aktivitelerinizde ad ve soyadınız şeklinde görüntüleneceksiniz.Eğer soyadınızın tamamen gözükmesini istemiyorsanız sadece ilk harfi gözükecek şekilde panelinizden ayarlama yapabilirsiniz.

4-) Üyelik işleminizin tamamlanabilmesi için çalışan bir email adresi verip üyeliğinizi email adresinize gelen link ile onaylatmanız gerekmektedir.

5-) Üyelik sırasında belirtilen İllüzyona olan ilgi seviyesi kısmında yarı profesyonel veya profesyonel seçmeniz durumunda bu bilginin doğruluğu moderatorler tarafından değerlendirilip ondan sonra gösterilecektir.Bu konuda yetki moderator ve site yöneticilerine aittir.Eğer herhangi bir IBM Ring üyeliğiniz bulunuyorsa bu seçeneğin kabul işlemi hızlanacaktır.

6-) Üyelik sırasında vermiş olduğunuz diğer kişisel bilgiler özel bir durum olmadığı takdirde kesinlikle üçüncü şahışlarla paylaşılmayacaktır.

7-) Siteye giriş yaparken kayıt sırasında vermiş olduğunuz email adresi ve site için belirlemiş olduğunuz şifreniz ile giriş yapmanız gerekmektedir.Şifrenizi kaybettiğiniz takdirde email adresinize şifre sıfırlama bilgileri gönderilecektir.Başka özel bir durum için site yönetimi ile iletişime geçebilirsiniz.

8-) Site içerisinde üyeler arası polemik yaratıcı,hakaret içeren sözcüklerin kullanılması, site düzenini bozacak yazı ve yorumların yazılması yasaktır,tespit edildiği takdirde derhal kaldırılacaktır.

9-) Site yönetiminin kararı doğrultusunda haber vermeksizin site içerisinde,kullanım koşullarında,site modullerinde değişiklikler yapılabilir,herhangi bir yanlış kullanım sonucunda üyelerin üyelikleri kaldırılabilir veya geçici süre engellenebilir.

10-) Site içerisinde yasadışı herhangi birşey paylaşımı kesinlikle yasaktır görüldüğü takdirde derhal kaldırılacaktır.

11-) İlluzyonist.com bir forum,mesaj panosu veya tartışma platformu değildir.Kişisel çıkarlar doğrultusunda kullanılmaması gerekir. Gönderilen makaleler veya yorumlar aracılığı ile ürün satışı ve takası yapılmamaktadır. Özel mesaj yolu ile yapmış olduğunuz alışverişlerden illuzyonist.com sorumlu tutulamaz.

12-) Bazı illüzyon içerikli oyun,video ve açıklama tarzı dosyaların dosya paylaşım siteleri ve emule,torrent gibi p2p ağları aracılığıyla internete ücretsiz olarak sunulduğu bilinmektedir.Fakat bu tarz paylaşımlar illegal olduğundan dolayı site içersinde bu tarz paylaşımının yapılması, veya bu bilgilerin istenmesi yasaktır.Tespit edildiği takdirde gereği yapılacaktır.

13-) Site içeriği, site üyeleri tarafından gönderilen içeriklerin moderator onayından geçmesinden sonra yayınlanan materyallerden oluşmaktadır.Buna rağmen herhangi bir telif ihlali veya yayınlanmaması gerektiğini düşündüğünüz bir içerik varsa bildirdiğiniz takdirde gereği yapılacaktır.İllüzyonist.com yönetimi, üyelerin göndermiş olduğu içerikten denetimden geçmiş olmasına rağmen, gözden kaçabilecek materyaller olabileceğinden dolayı sorumlu değildir.Her gönderilen içeriğin sorumluluğu göndericiye aittir.

14-) Siteye gönderilen içerik eğer başka bir yerden alıntı yapılmış ise alıntı yapılan yerin telif haklarını ihlal etmeyecek şekilde yapılmalıdır, gerekiyorsa izin alınmalıdır ve referans belirtilmelidir.

15-)Site içerisinde yayınlanan hiçbir materyal kaynak belirtilmeden veya izin alınmadan kesinlikle alıntı yapılamaz ve kopyalanamaz.

16-) Eğer site içeriğinde uygunsuz olduğunu düşündüğünüz birşey varsa info@illuzyonist.com adresinden yada iletişim sayfasından bildirebilirsiniz.

İlluzyonist.com'u kullanarak ve üye olarak yukarıdaki tüm kullanım koşullarını ve şartlarını kabul etmiş sayılmaktasınız.