ILLUZYONIST.COM 5 YAŞINDA

illuzyonist.com 5 Yaşında
Merhaba değerli illüzyonistler ve illüzyon meraklıları,
19 Nisan 2008 tarihinde yayına başlayan illuzyonist.com aralıksız olarak devam eden yayınında bugün itibari ile 5. yaşına basmış bulunmakta.

Daha önce de illuzyonist.com'un yaş günlerinde yayınladığımız bu tarz yazılarda olduğu gibi sizlerle illuzyonist.com'a ait bazı istatististiksel veriler paylaşmak istiyorum.

illuzyonist.com üyesi olan 1500'den fazla illüzyonist ve illüzyon meraklısının büyük bir çoğunluğu 17-25 yaş aralığında bulunuyor.

En çok okunan yazılar geçen senelerde olduğu gibi yine kaşık bükme ve mentalizm oyunları ile ilgili açıklama yazı ve videoları.

Geçen seneye göre 2 katına çıkan takipçi sayısına sizler de katkıda bulunmak ve sosyal medyada illuzyonist.com'u takip etmek isterseniz https://www.facebook.com/illuzyonistcom adresinden Facebook Sayfamızı beğenebilir ve arkadaşlarınıza tavsiye edebilirsiniz.illuzyonist.com
 açıldığı günden bugüne kadar toplamda yaklaşık   22 milyon hit, 3.7 milyon sayfa gösterimi ve 400 bin birbirinden farklı ziyaretçi almış.Son yıllarda ziyaretçi sayısının artışına katkıda bulunan Yetenek Sizsiniz gibi yarışma programlarının 2012-2013 içerisinde yayınlandığı dönemlerde kimi zaman 1500 gibi rakamlara çıksada günlük ortalama 600-700 farklı ziyaretçi tarafından illuzyonist.com ziyaret edildi.

illuzyonist.com'da Yenilikler

İllüzypn Fırsatlarıİlluzyonist.com'un 5. yaşında bazı yenilikleri uygulama kararı aldık ve bu yeniliklerden birincisi olan İllüzyon Fırsatları Köşesini Sihirevi'nin desteği ile Nisan ayında yayına aldık. Detayları İllüzyon Fırsatları adlı yazımızdan okuyabilirsiniz ve Fırsatlar sayfasından bu fırsatları yakalayabilirsiniz.İllüzypn Fırsatları
Planlanan birçok yenilikten 2 farklı bölümü de çok yakında yayına alacağız. Süpriz olması için şuan adını açıklayamayacağımız bu 2 bölüm ve özelliğin çok hoşunuza gideceğini düşünüyoruz.
Yenilikleri ve illüzyon dünyasından gelişmeleri kaçırmamak için illuzyonist.com'u takip etmeye devam edin.

Şimdiye kadar bize yardımcı olan tüm üyelerimiz ve destekçilerimize teşekkürler...